Vše, co jste chtěli vědět o módě

Kniha Vše, co jste chtěli vědět o módě, je průvodce stylem, jaký tu ještě nebyl. Už vás nebaví tisíckrát opakované řeči o francouzském šarmu a slim džínách jako základu šatníku? Potom je tahle kniha právě pro vás.

Vše, co jste chtěli vědět o módě, obsahuje nejen tipy, jak oblékat různé typy postavy a jak najít „své“ barvy, ale také kapitolu o materiálech, o tom, jak poznat kvalitní oblečení a o zákulisí módního průmyslu. Proč je tak těžké sehnat kvalitní bavlněné tričko? Jak výrobci levného oblečení šidí zákazníky? Na co byste měly v obchodech dávat pozor, abyste si odnesly dobře padnoucí šaty? Nezapomnělo se ani na pekelné módní chyby, samozřejmě včetně rad, jak se jim vyhnout. A pro ty, které hledají svůj styl, je určena ilustrovaná encyklopedie, která jich obsahuje přes tři desítky – od sportovní elegance po dramatický glamour, od minimalismu po bohémskou eklektiku.

Kniha vychází z českých reálií, respektuje místní zvyklosti (občas, pravda, spíš jízlivě nerespektuje) a radí, jak na nákupy v českých obchodech, salonech a showroomech.

Kniha Vše, co jste chtěli vědět o módě vyšla 19. 9. 2018 v nakladatelství Jota a je v prodeji ve všech běžných knihkupectvích a e-shopech.