Featured Video Play Icon

Šaty z Wishe – video

Haul z Wishe, který se (samozřejmě) nepovedl. Podívejte se, jak to dopadne, když podlehnete vábení hezkých obrázků a nízkých cen.

4 komentářů

 • Hanka H.

  Bohužel to co jste se snažila ukázat ve videu, tak je vlastně ukázka běžně dostupné konfekce. I u dražší a jakoby „lepší“ konfekce se v poslední době nedělají záložky, švy jsou úplně až na okraji. A jakékoliv úpravy oděvů jsou v podstatě nemožné (kromě úpravy, že něco chcete zkrátit nebo zmenšit). Na vašem videu se mi líbí, že poukazujete na chyby, které je možné udělat při šití.

 • Zoe

  Ja mam takovou radost! Ado, s Vasim odchdem z pekla jsem na nej prestala chodit. Ted jsem Vas znovu objevila a jsem moc rada, ze opet blogujete. Drzim Vam palce. Dekuji a tesim se na Vase clanky.

 • Inqa

  Dobrý den, dodneška jsem o Vás neslyšela. Změnilo to tímto videem, kde se věnujete šatům z Wish, a které jsem viděla na Youtube, protože jsem byla zvědavá jaké hrůzy Vám mohly přijít. Po shlédnutí videa jsem byla velmi zklamaná. Šaty Vám sice neseděly, ale to neznamená, že by ženě s kypřejší postavou neseděly… to se klidně stát může, že dostanete špatnou velikost. Všichni si stěžují na míry z Číny, ale každá země to holt má jinak. Dále chápu, že byly sem tam špatně sešity a další věci, ale totéž jsem osobně viděla i u značkového oblečení a to ho nikdo nešije na koleni. Osobně si myslím, že nejhorší na to je Guess a týká se to i toho jak dlouho má výrobek vydržet. Mojí kamarádce vydržela kabelka Guess, úplně nová, přesně den. A neměla v ní nic jiného než mobil, peněženku a klíče od domu. Stejně se vyrvalo ucho, tak že to nejde spravit. A Guess jí nenabídl, ani zdarma opravení věci, vůbec se o to nezajímal. Sama za sebe, mám spoustu oblečení starého více jak 10 let, které je stále pěkné a nepoškozené, a které nosím ráda. Mám ho od klasických kamenných vietnamců. Popravdě je Vaše video pouze útočné a nemá opodstatnění. Poněvadž jak už bylo řečeno v komentářích, které jsem četla na Youtube, nemůžete čekat kvalitu za tak nízkou cenu a pravda je, že nakoupit se tam dají pěkné věci. Musíte mít jen štěstí. A každý nemá tolik peněz, aby si kupoval „kvalitní“ drahé oblečení. Jinak šaty u Vás na videu vypadaly stejně jako na fotkách, které jste ukazovala z Wish. A ty první Vám i moc slušely. Nakonec by mě velice zajímala jedna věc. Prohlížela jsem si Vaši stránku na Youtube i stránku na Instagramu a tento blog a nedokázala jsem pochopit jak můžete psát o módě, když se oblékáte jak se oblékáte. Nechci být zlá a jak jsem řekla, neznám Vás, „přišla jsem na Vás“ teprve dnes. Nicméně se vůbec oblékat neumíte a nemáte ani žádný vkus. Ráda bych, abyste mi poradila, jak bych mohla vydat vlastní knížku, když jste to s tématem jako je móda dokázala Vy.

 • Pavla Kotyzová

  Jednou a naposledy jsem podlehla podobnému nákupu. Potřebovala jsem šaty na svatbu. O šatech tvrdili, že v té krajkové látce je hedvábí, na obrázku také vypadaly skvěle. Cena byla 10x vyšší, takže jsem uvěřila. Přišla nad pasem nabíraná trubka, všitá do miniaturního vršku s uzoučkými rukávy. Pod šaty tenká košilka na ještě menší/ žádná prsa. Byla to velikost L.
  Šaty jsem musela komplet rozebrat, ze sukně ušít pouzdrovky, pod ně z jiné látky kombiné, vršek vyhodit. Svatbu jsem stihla. Ale vztek mě nepřešel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *